Oferta dla firm

Jeżeli szukasz sposobu na to jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, słodka przesyłka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Oferujemy Twojej firmie wszystko to, czego potrzebujesz - indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę oraz preferencyjne warunki.

Z myślą o potrzebach naszych klientach biznesowych stworzyliśmy szerokie możliwości personalizacji oraz umieszczenia elementów brandingowych bezpośrednio na tortach, babeczkach czy zestawach prezentowych.

Oferujemy:

  • torty firmowe - wykonujemy torty w kolorach firmy i/lub z jej logotypem w różnych rozmiarach: od 1, 2 oraz 3 kg na kameralne wydarzenia, aż po torty na wielkie imprezy dla kilkuset osób.
  • mini torty lub babeczki - możemy wykończyć w kolorach firmy lub eventu oraz ozdobić logotypem małe torciki lub babeczki. Świetnie prezentują się ustawione w równych rzędach na większym stole, ułożone na piętrowych paterach oraz jako jeden z elementów słodkiego stołu.
  • zestawy upominkowe - w ofercie posiadamy zestawy upominkowe z naszymi słodkościami, winem, wybraną herbatą smakową czy kawą.

Na życzenie możemy uzupełnić o elementy brandingu firmy:

  • naklejki z logotypem
  • owijka z logotypem i w barwach firmy na opakowanie
  • wstążki z logotypem lub w kolorze firmy.

Należy pamiętać, że przy personalizacji zamówienia, zwłaszcza w przypadku dużych tortów oraz zestawów upominkowych, czas realizacji może wynosić do 7 dni roboczych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.